O mne

Tibor RepčekSom učiteľ nemčiny a informatiky na Evanjelickom gymnáziu Juraja Tranovského v esslm.sk.

Od 6. roku môjho života stále chodím do školy. Začalo to základnou školou,  pokračovalo obchodnou akadémiou a univerzitou. No a teraz pracujem na gymnáziu, kde učím nemčinu a informatiku.


Evanjelické gymnázium Juraja Tranovského (EGJT) - logoMoja práca je učenie a celý web školy, v ktorej pracujem. Inštaloval som a spravujem všetky služby na tomto webe. Z technickej stránky spolupracujem aj na školských projektoch ako časopis alebo ročenka. Informatiku učím podľa svojpomocne zostavených poznámok v projekte Tabuľa. Vytvoril som zopár jednoduchých program v skriptovacom jazyku AutoIt 3 (viac aj na GitHube).Exam testing, s. r. o. - Dobrá škola, Expert, MaksEXAM testing, s. r. o. je firma, ktorá svojim portfóliom služieb už dlho pomáha školám zlepšovať sa. Prispievam do časopisu Dobrá škola,  spolupracoval som s EXPERT geniality show a s neziskovkou Talentída (rozmiestnenie skrýš pre geocaching v rámci hry Leto s MAKSom).


Neziskovka Indícia - aktivityNeziskovka Indícia je ďalšia skupina ľudí, ktorá pomáha učiteľom pracovať na sebe. Konferencia Učíme pre život poskytuje svoje príspevky online pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o školstvo. Roadshow Moderný učiteľ cestuje po celom Slovensku, aby sa tak umožnilo osobné stretnutie šikovných učiteľov. Potom to je už na samotných učiteľoch napr. v rámci Klubov Moderných učiteľov. No a týždňová akcia Letná škola Moderných učiteľov slúži na nabitie bateriek počas letných dvojmesačných prázdnin…


ini.sk - Druska BooksS Dávidom Králikom som založil projekt z radosti a pre radosť ini.sk – alternatíva k rutine. Práve kvôli projektu ini.sk a vďaka eVydavateľovi Petrovi Druskovi (Druska Books) som vydal svoju prvú eKnihu a zostavujem eKnihy pre autorov.


Veľmi rád spolupracujem so šikovnými ľuďmi a ešte radšej prijímam zaujímavé výzvy. Ak mi chcete niečo rýchlo odkázať, použite formulár na stránke Kontakt.


V skratke o mne z LinkedIn:


Najaktívnejší som na Facebooku, kde ma môžete sledovať:

Share