Študenti o mne

Ako lektor IT v kurze od svojich študentov vždy žiadam spätnú väzbu. Veľmi ma teší, že feedback býva férový a konštruktívny, pretože si navzájom pekne pomáhame. Ďakujem. 🙂

Zakaždým sa teším na webinár, nie je to pre mňa čas, počas ktorého by som “trpela”, či vyvesila slúchatká. 🙂 Webináre máš pekne pripravené, tvoj hlas sa dobre počúva. Vidieť a počuť, že to čo robíš, robíš rád a chceš to posunúť aj ďalej. To je tá premenná, ktorá umocňuje dobrý pocit z účasti na webinároch.

Lenka Horváthová (študentka – aktuálne pracuje ako Test Engineering Associate v spoločnosti Accenture, Bratislava)

Ďakujem ti veľmi pekne za cenné informácie a úžasne webináre, ktoré boli tak pozitívne naladené, že vždy s úsmevom som si zapínal záznam.

Dominik Billý (študent)

Ďakujem ti za super školenia, veľmi mi vyhovoval tvoj štýl webinárov, boli stručné, zrozumiteľné a výstižné 🙂

Lucia Koňárová (študentka)

Tibor vďaka za skvelý úvod a rozšírenie obzorov.

Martin Sloboda (študent)

Webináre s Tebou sa mi veľmi páčia. Zrozumiteľne vysvetľuješ nové učivo a oceňujem, že sa nám to snažíš podať čo najjednoduchšie, aby sme si to ľahko a rýchlo zapamätali. Cítiť z Teba pokoj, zodpovednosť, vyzretosť a lásku k IT, ktorá nás motivuje k vzdelávaniu. Si jeden z mála ľudí, ktorý chybu oceňuje a nezatracuje. Myslím si, že s tým sa málokto stretne, je to oslobodzujúce a človek časom prestáva mať strach, cíti sa akceptovaný a môže byť sám sebou.

Alena Milatová (študentka)

Ahoj Tibor, doterajší priebeh vyučovania si užívam .Všetko vysvetlíš ozaj tak aby to pochopil aj úplný lajk a čo si z toho zoberieme už je na nás.

Patrik Vavrinec (študent)

Keď už bol zverejnený harmonogram a videla som tam tému Introduction to IT, tak som očakávala nejaké jednoduché, stručné zhrnutie teórie danej témy. Veľmi si ma prekvapil svojím prístupom a hlavne praktickými ukážkami k danej téme. Vďaku tvojim webinárom si denno denne rozširujem nielen svoju databázu znalostí, ale aj praktické skúsenosti. Z môjho pohľadu sú zadania k daným témam adekvátne, jednoduché, zrozumiteľné a pritom poučné. Testy sú zrozumiteľné a zároveň nútia riešiteľa zamyslieť sa nad výberom správnych odpovedí.

Eva Pojezdalová (študentka)

Úlohy, ktoré sme doteraz absolvovali z Introduction to IT, sú prevažne ľahko pochopiteľné. Bol by som rád, keby som o týchto veciach už dávno vedel, ako napríklad aký je hardvér potrebný pre počítač, a taktiež aj to, kde môžem nájsť repasovaný počítač. Tieto veci som predtým nevedel a veľmi by mi osožili pri kupovaní počítača. Páči sa mi aj to, že prednášky nadväzujú jedna na druhú a ľahko sa môžu naviazať do väčšieho celku. Mnohé veci sú už známe, ale teraz im lepšie rozumiem a vidím ako celok.

Zlatko Šebesta (študent)

Viac informácií o mne sa dočítate na stránke O mne.