O mne

Tibor RepčekDesať školských rokov som učil nemčinu a informatiku na Evanjelickom gymnáziu Juraja Tranovského v esslm.sk.


Evanjelické gymnázium Juraja Tranovského (EGJT) - logoMoja práca bola učenie a celý web školy, v ktorej som pracoval. Inštaloval a spravoval som všetky služby na tomto webe. Z technickej stránky som spolupracoval aj na školských projektoch ako časopis, ročenka alebo rádio. Informatiku som učil podľa svojpomocne zostavených poznámok v projekte Tabuľa. Vytvoril som zopár jednoduchých program v skriptovacom jazyku AutoIt 3 (viac aj na GitHube).Exam testing, s. r. o. - Dobrá škola, Expert, MaksEXAM testing, s. r. o. je firma, ktorá svojim portfóliom služieb už dlho pomáha školám zlepšovať sa. Prispieval som do časopisu Dobrá škola,  spolupracoval som s EXPERT geniality show a s neziskovkou Talentída (rozmiestnenie skrýš pre geocaching v rámci hry Leto s MAKSom).


Neziskovka Indícia - aktivityNeziskovka Indícia je ďalšia skupina ľudí, ktorá pomáha učiteľom pracovať na sebe. Konferencia Učíme pre život poskytuje svoje príspevky online pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o školstvo. Roadshow Moderný učiteľ cestuje po celom Slovensku, aby sa tak umožnilo osobné stretnutie šikovných učiteľov. Potom to je už na samotných učiteľoch napr. v rámci Klubov Moderných učiteľov. No a týždňová akcia Letná škola Moderných učiteľov slúži na nabitie bateriek počas letných dvojmesačných prázdnin…


ini.sk - Druska BooksS Dávidom Králikom som založil projekt z radosti a pre radosť ini.sk – alternatíva k rutine. Práve kvôli projektu ini.sk a vďaka eVydavateľovi Petrovi Druskovi (Druska Books, dnes Elist) som vydal svoju prvú eKnihu a zostavoval som eKnihy pre autorov.


Veľmi rád spolupracujem so šikovnými ľuďmi a ešte radšej prijímam zaujímavé výzvy. Aj ty? Tak mi napíš, možno spolu niečo vymyslíme. 🙂


V skratke o mne z LinkedIn:


Najaktívnejší som na Facebooku, kde ma môžete sledovať:

Share