Spolupráca s Dávidom Králikom a s jeho dvojníkmi

Keď mi Dávid ponúkol spoluprácu, hneď mi bolo jasné, že to bude poriadne dobrodružstvo… Keby mi ale povedal o tých dvojníkoch, asi by som inak uvažoval…

Dávid Králik je bývalý (m)učiteľ, aktívny bloger, logopéd, speaker, KomPraxér, manžel, otec a čo ja viem, čo všetko ešte.

Spolu sme založili projekt ini.sk – alternatíva k rutine. Spolupracujeme ako najatí. Najprv som si myslel, že sme v tom len my dvaja a že to bude pohodička, ale mýlil som sa. Je to o mne, o Dávidovi a o jeho dvojníkoch.

Ale nemôžem sa sťažovať… lebo na to nemám čas. Aj diktátor, ktorý sa veľmi bojí o svoj život, by sa od Dávidových dvojníkov mohol učiť, ako si vychovať vlastných dvojníkov. Tí Dávidovi totiž píšu presne ako ich šéf naučil a ja som doteraz nedokázal rozoznať, s kým si vlastne píšem. Ale píšem stále, a to je zrejme náplň práce tých dvojníkov – aby som bol non-stop v strehu, aby som nikdy nepoľavil, aby som nezlenivel, aby som nemal čas spyšnieť. Darí sa im to, veď aj tento článok píšem cez obedňajšiu prestávku. Znova budem celý deň hladný, ale ešte stále sa stíham napiť.

Prepáčte, ale už musím končiť, lebo mi znova píše jeden z Dávidov a keď sa neozvem písomne do 3 minút, bude mi volať… Taký telefonát sa vždy bojím zdvihnúť… Prosím vás, nepovedzte Dávidom, že som toto napísal! Držte sa a možno niekedy nabudúce…


Comments

Jedna odpoveď na na “Spolupráca s Dávidom Králikom a s jeho dvojníkmi”

  1. Hovorí sa tomu adrenalín. Človek ako David ho musí mať v sebe kopec. Pretože tu v „srdci“ Európy sú ľudia takí balamutení a obalamutení, že človeku s _vlastnými_ myšlienkami sa z pohľadu na túto skutočnosť musí až hlava točiť. Možno až za troch. A sme pri dvojníkoch.

    Držím palec, aj keď neviem, čo presne je cieľom tohto webu okrem „uľavenia“ si.

Vyjadrite váš názor v komentári…

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.