Kategórie
Spolupráca

Peter Bologa, máš moju plnú podporu!

S Petrom Bologom som robil rozhovor spojený s diskusiou. Keď si to tak znova všetko čítam, znova a znova mi napadá len jedno: Vážim si tohto človeka a chcem mu vyjadriť podporu…

Peter BologaS Petrom Bologom som robil rozhovor spojený s diskusiou. Keď si to tak opäť všetko čítam, znova a znova mi napadá len jedno: Vážim si tohto človeka a chcem mu vyjadriť podporu…

Podobne ako veľa ďalších ľudí na Facebooku som sa rozhodol, že pri pánovi riaditeľovi budem tiež aspoň virtuálne stáť. Zmenil som si preto obrázok v záhlaví profilu na Facebooku:

Peter Bologa - Facebook - podpora
Tento obrázok si môžete veľkostne presne prispôsobený pre Facebook stiahnuť na adrese cubeupload.com/Ns4Gdm.png a použiť na vyjadrenie podpory Petrovi Bologovi.

Niektorí ľudia na Facebooku mi písali, že by rovnako radi podporili, ale nevedia ten obrázok nastaviť… Pre nich som vytvoril jednoduchý obrázkový návod:

Facebook - zmena obrázku záhlavia

Teraz už viete ako na to, tak sa pokojne pridajte a šírte ďalej… Ďakujem!

Nechcem nikoho o ničom presviedčať, nespomínam žiadne dôkazy, dokonca ani neobjasňujem, prečo som začal s touto podporou. Nech sa každý, kto vie, o čo ide, rozhodne sám.

Jedna odpoveď na “Peter Bologa, máš moju plnú podporu!”

Vyjadrite váš názor v komentári...

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.